Про компанію

Історія успіху

Історія успіху компанії «Niko Line» почалася ще більше десяти років тому, коли родина Поливкан почала смажити насіння соняшника та реалізовувати його на «Калинівському ринку» у Чернівцях. Добросовісне відношення до смаження та чищення насіння соняшника викликало постійний попит, що сприяло рішенню родини про створення першої лінії фасування насіння в упаковку, що у поєднанні з яскравим дизайном місцевого художника забезпечило збереження смакових властивостей насіння та дозволило збільшити об’єм виробництва і, відповідно, об’єми реалізації. Результатом успішної реалізації продукції стала потреба збільшення виробництва.

В 2009 році було відкрито виробничий цех з новітнім обладнанням, що дозволило ще більше покращити якість насіння, та зробити її стабільною, зберігаючи при цьому «народну» ціну. Паралельно було створено лініню з виробництва туалетного паперу економ-сегменту «Пустунчик» та «Сотка».

У 2011 році встановленно нову сучасну лінію з виробництва макаронних виробів потужністю 300кг/год. Так, макарони ТМ «Добрий Мельник» виготовлені з кращих сортів відчизняної сировини, та чистої питної води, своїм смаком та добрими властивостями варки здобули широку аудиторію постійних споживачів.

У зв’язку зі збільшенням ринку збуту продукції, у 2013 році компанія створила лінію фасування пшеничного борошна під брендом «Добрий Мельник».

З 2014 року компанія створила новий продукт ТМ«Хрустик» - очищене та шліфоване відбірне насіння соняшника упаковане в якісну унікальну «позитивну» упаковку. І вже в 2015 році розпочато реалізацію насіння дині ТМ «Хрустик».

 

Місія компанії

Місією компанії «Niko Line» є створення продукції високої якості та доступної за ціною, що своїми властивостями задовільняє кожного споживача.

 

Принципи компанії

  • орієнтація на споживача
  • стабільність якості
  • розвиток технологій
  • командна робота

 

Цінності компанії

  • задоволеність потреб споживача
  • гідні умови роботи колективу
  • відповідальність
  • довіра

 

Команда Niko Line

Станом на 2021 рік команда колективу налічує близько 60 працівників. Виробниці потужності займають 3500м2. Автопарк компанії налічує 12 автомобілів, які реалізують продукцію в регіоні і за його межами.

З питань постачання продукції телефонуйте +38 (096) 945 7955
або заповніть форму зворотнього зв’язку